Bordslampa

604343

BORDSLAMPA, 1970-tal, stomme i orange glasmassa, höjd inkl. skärm ca 54 cm

sockel med slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Bordslampa

Budhistorik (17 bud)
4553540
1 700
4553539
1 600
4553537
4553536
1 400
4553536
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.