Willi de Pré oljemålning

604340

WILLI DE PRÉ (1922-1995): Flicka på balkong, signerad de Pré, olja på duk, ca 81x61 cm

Duk med tryckskada

Fack 39

Willi de Pré oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4555308
4555285
4553429
4555018
950
4553429
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.