Kista

604335

KISTA, 1700-tal, plåt med kungligt monogram, dekorativa smidesdetaljer, rester av röd originalfärg, nyckel finns, höjd ca 30 samt 70x48 cm

Sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 1

Kista

Budhistorik (14 bud)
4554664
4554663
1 400
4554660
1 300
4554658
4554653

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.