Ferruccio Laviani Gè takarmaturer Kartell

604334

FERRUCCIO LAVIANI, "Gè", modell 9082, takarmaturer, 1 par, grön polykarbonat, för Kartell, höjd ca 27, diameter 37 cm

Smärre slitage, täckkåporna med nagg/smärre skador (troligen uttag för el)

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7

Budhistorik (9 bud)
4563409
850
4553012
4553012
600
4562687
550
4553012
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.