Ryszard Skupin oljemålning

604331

RYSZARD SKUPIN(1930-2005): "Sara", signerad skupin, olja på duk, ca 101x50 cm

Ytskador, mindre färgbortfall

Fack 51

Ryszard Skupin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4546855
4545319
4546853
4545319
950
4546852
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.