Oidentifierad konstnär oljemålning

604326

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal): Bakgård med barn, osignerad, olja på duk, ca 41x51 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
4555651
650
4555650
500
4555649
450
4555648
4555647

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.