Jasper Morrison Flos Glo-Ball

604324

JASPER MORRISON, "Glo-Ball", golvarmatur, för Flos, formgiven år 1998, stomme i grålackerat stål, kupa i opalglas, höjd ca 135 cm

Smärre slitage, sockel med repor

Ändringar/tillägg
Höjd 135 cm (ej 185 cm)

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 8

Jasper Morrison Flos Glo-Ball

Budhistorik (18 bud)
4561580
4559306
4561579
1 900
4559306
1 800
4560248
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.