Väggpendyl Engström

604321

ROBERT ENGSTRÖM, väggpendyl, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror samt märkt Rob Engström Stockholm, höjd ca 80 cm, uppdragsnyckel samt pendel medföljer

Klockor/Ur

Rum 13

Väggpendyl Engström

Budhistorik (6 bud)
4556356
2 800
4554916
2 600
4554916
2 400
4545178
4545178

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.