Byrå valnöt Jugend

604315

BYRÅ, valnöt, 1900-talets början, jugend, två lådor samt skrivskiva, beslag i mässing, marmorskiva, höjd ca 77, 116x53 cm

Slitage, fläckar, skivan ej ursprungligen tillhörande, sprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå valnöt Jugend

Budhistorik (2 bud)

4563848
4562876

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.