Industrilampa

604298

INDUSTRILAMPA, "Jupiterlicht", 1900-talets mitt, brickmärkt, Tyskland, med hjul, ställbar i höjd samt vinkel, kromad och bemålad metall, höjd ca 185 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Industrilampa

Budhistorik (9 bud)
4554177
4554175
1 800
4554106
1 700
4553415
1 600
4544602

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.