Barnkärra

604297

BARNKÄRRA, plåt och trä, 1920/30-tal, bemålad, längd ca 72, höjd 42-92 cm

Slitage, rost, skruv saknas, vissa skruvar senare

Diverse, Leksaker

Rum 7

Barnkärra

Budhistorik (2 bud)

4554440
4554259

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.