Arvid Andersson oljemålning

604295

ARVID ANDERSSON (född 1934): skogsscen med rådjur, signerad Arvid Andersson, olja på duk, ca 62x73 cm

Fack 48

Arvid Andersson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4553990
1 600
4553781
4553781
4550803
4553778

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.