Bertil Wahlberg oljemålning

604294

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): mansfigur i vila, olja på duk, monogramsignerad BW samt daterad -48, mått ca 59x70

Fack 45

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4553916
1 400
4553915
1 300
4553911
4553914
4553911

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.