Per-Hilding Perjons, oljemålning

604293

PER-HILDING PERJONS (1911-1998):"Utsikt över Flodafäbod i Dala-Floda" landskapsmotiv med gårdsbyggnader, signerad och daterad Perjons 1946-60, på baksidan Dala-Floda, olja på duk, 53x89 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (14 bud)
4552472
850
4545499
4545045
750
4544952
700
4544570
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.