Skrivbord Øresund design Børge Mogensen

604292

BØRGE MOGENSEN, skrivbord, "Øresund", Karl Andersson & Söner, ek, hurts med 4 lådor, höjd ca 71, djup ca 54, längd ca 204 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
4569550
750
4555244
700
4569549
650
4555244
600
4561858
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.