Karmstol

604289

KARMSTOL, s ka dantesstol, 1900-talets andra hälft, betsad bok, träskuren dekor, armlän med i form av lejonmaskaroner, lösa kuddar, löstagbar ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Karmstol

Budhistorik (15 bud)
4556441
4556443
4556441
4556440
4556426
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.