Stolar England

604287

STOLAR, 1900-talets mitt, England, hepplewhitestil, mahogny, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar England

Budhistorik (8 bud)
4556586
650
4556584
600
4556583
550
4556580
500
4556579
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.