Asplund snö-byrå

604255

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, Asplund, formgiven under 1990-talet, lackerad i vitt, höjd ca 105, 90x43 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 20

Asplund snö-byrå

Budhistorik (25 bud)
4556572
7 200
4556563
7 000
4556570
7 000
4556563
6 800
4556567
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.