Bägare silver

604251

BÄGARE, silver, omkring år 1800, svenska importstämplar, otydliga utländska stämplar, höjd ca 10 cm, total vikt ca 95 g

Bucklor, slitage

Silver, Övriga silverföremål

Bägare silver

Budhistorik (8 bud)
4563322
650
4563059
600
4561531
550
4554587
500
4554310
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.