Figuriner

604247

FIGURINER, trä, 4 st, Kina, 1900-tal, höjd ca 18-27 cm

Avslag/ nagg, slitage

Diverse, Orientaliskt, Konsthantverk

Figuriner

Budhistorik (5 bud)
4554695
500
4552842
450
4553899
4552842
4543799

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.