Wilhelm Kåge oljemålning

604243

WILHELM KÅGE (1889-1960): Bygata, signerad Kåge, olja på pannå, 34x40 cm

Fack 17

Wilhelm Kåge oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4555776
4555769
4555732
950
4555766
900
4555732
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.