Dekorelement Kina

604241

DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, delvis förgyllt, träskuren genombruten dekor, relief av blommor och fåglar samt antikviteter, ca 33x21 cm

Mindre skador

Diverse, Orientaliskt, Konsthantverk

Dekorelement Kina

Budhistorik (4 bud)

4554697
550
4554164
500
4554164
4545816

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.