Ulla-Britt Hede blandteknik

604239

ULLA-BRITT HEDE (född 1946): Konstnären, signerad och daterad Hede 03, monterad i plexiglas, ca 29x29 cm

Monter 3

Ulla-Britt Hede blandteknik

Budhistorik (2 bud)

4553346
4553181

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.