Greta P:son Digman oljemålning

604227

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988): "På lingonröda tuvor", monogramsignerad GPD, olja på duk, ca 34,5x26,5 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

4563146
4563143
2 400
4563142
4563141
500

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.