Georges Dayez oljemålning

604224

GEORGES DAYEZ (Frankrike, 1907-1991): Komposition, signerad Dayez, olja på pannå, ca 49 x 64 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Georges Dayez oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4564986
3 400
4564602
3 200
4564981
4564602
2 800
4564979
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.