Johannes Collin brons

604221

JOHANNES COLLIN (1873-1951): Porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm

Konst, Skulpturer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Johannes Collin brons

Budhistorik (43 bud)
4564963
11 000
4564982
10 500
4564963
10 000
4564975
9 800
4564963
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.