Roland Svensson litografi

604171

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, numrerad 295/310, färglitografi, ca 21X33 cm

Fack 44

Roland Svensson litografi
Budhistorik (6 bud)
4544527
550
4553850
500
4544527
450
4553848
4544527

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.