Sängbord bok

604169

SÄNGBORD, 1 par, bok, 1900-talets mitt, funkis, svärtade detaljer, med låda, höjd ca 60, 52x37 cm

Senare bemålning, slitage, spricka, invändiga sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Sängbord bok

Budhistorik (22 bud)
4555861
4555888
4555861
1 900
4555885
1 800
4555861
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.