Roland Svensson - Kallskär

604165

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Erik Petters bod Kallskär", signerad Roland S, 37/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm

Fack 52

Roland Svensson - Kallskär
Budhistorik (11 bud)
4544910
4544931
4544910
1 900
4544531
1 800
4544909
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.