Karl Mårtens färglitografi

604161

KARL MÅRTENS (född 1956), Koltrast, sigillstämplad, numrerad 98/290, färglitografi, bladmått ca 25x20 cm

Fack 38

Karl Mårtens färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4552618
1 300
4544703
4543851
4543806
4543806
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.