Ljuskrona barockstil 1900-tal

604159

LJUSKRONA, stomme i mässing, 1900-talets mitt, barockstil, sex ljusarmar, behängd med olikslipade prismor, invändigt med obelisk, elektrifierad, höjd ca 70, diameter 50 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Ljuskrona barockstil 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
4556409
1 900
4556403
1 800
4556402
1 700
4556391
1 600
4556401
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.