Thure Wallner oljemålning

604158

THURE WALLNER (1888-1965): Landskapsvy, signerad Th Wallner, olja på pannå, ca 24,5x22,5 cm

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4547985
2019-01-04 18:04:07

2019-01-08 kl 18:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.