Reinhold Ljunggren färglitografi

604157

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 218/360, färglitografi, bildmått ca 35x52 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (8 bud)
4553754
650
4553743
600
4553743
550
4553657
500
4553355
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.