Matgrupp rokokostil

604152

MATGRUPP, 1900-talets första hälft, rokokostil, träskuren dekor, betsad björk, bestående av: bord, 2 karmstolar, 2 taburetter, höjd ca 74, 110x85, 2 iläggskivor á 36, sitthöjd 46 cm

Skador, bortfall, sprickor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Matgrupp rokokostil

Budhistorik (10 bud)
4554748
4554814
1 400
4554748
1 300
4554811
4554748

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.