Möbelgrupp rokokostil

604144

MÖBELGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, rokokostil, vitbemålad, träskuren dekor, bestående av bord, 2 karmstolar, 2 stolar, mått bord höjd ca bord 71, diameter ca 91, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Möbelgrupp rokokostil

Budhistorik (7 bud)
4554103
4553454
4546343
4546337
4546333

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.