Flintlåsgevär nordafrika

604143

FLINTLÅSGEVÄR, med snapplås, nordafrika, 18-1900-tal, Även kallat Kabylgevär, Kaliber 15mm, Total längd 141 cm

Lås defekt, delar saknas, korrosion, lagningar

Vapen/Medaljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Flintlåsgevär nordafrika

Budhistorik

2019-01-27 kl 19:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.