Byrå Karl Johan-stil

604141

BYRÅ, 1800-talets andra kvartal/ mitt, Karl Johan-stil, fanér i björk, beslag i mässing, höjd ca 82, 87x43 cm, nycklar medföljer

Sprickor, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Karl Johan-stil

Budhistorik (19 bud)
4553943
1 800
4552044
1 700
4553941
1 600
4552044
4553581

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.