Carl Malmsten ''Åldermannen'' fåtölj

604140

CARL MALMSTEN, fåtölj, ''Åldermannen'', fåtölj, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, fläckar, skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 16

Budhistorik (4 bud)

4553236
4553228
4552686
4545551

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.