Georges Braque färglitografi

604138

BRAQUE, Georges,(1882-1963): efter, L'oiseau jaune, monogramsignerad G. B i trycket, färglitografi, 1959, 37x54 cm, Litteratur: Vallier, Maeght 1031

Mittveck

Tavelvagn 1

Georges Braque färglitografi
Budhistorik (22 bud)
4555820
1 700
4555818
1 600
4555816
4555817
4555816
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.