Stolar jugend

604135

STOLAR, 1 par, sekelskifte 1900, jugend, träskuren delvis genombruten ryggbricka, klädsel i tyg med mönster i relief, sitthöjd ca 46 cm

Skador/lagningar

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar jugend

Budhistorik (6 bud)
4553191
550
4553109
500
4552978
450
4544701
4544533

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.