Skulptur

604134

SKULPTUR, 1900-tal, jugendstil, bronserad patinerad zink, sockel signerad i godset Aichola, höjd ca 33 cm

Omarbetad, tidigare lampfot

Diverse

Monter 3

Skulptur

Budhistorik (1 bud)

4546414
2019-01-03 18:36:45

2019-01-08 kl 16:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.