Bordslampa

604132

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, jugendstil, konstmassa, kupa i glas, höjd ca 60 cm

Omfattande skador, bortfall

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

4552240
2019-01-07 15:42:47

2019-01-08 kl 12:05
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.