Lage Lindell färglitografi

604126

LAGE LINDELL (1920-1980), Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 46/50, färglitografi, bladmått ca 16x42 cm

Fack 41

Lage Lindell färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4554357
4553160
750
4552278
700
4552145
650
4548873
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.