Sven Jonson färglitografi

604124

SVEN JONSON (1902-1981): Tempelruinen, signerad Sven Jonson, färglitografi, bildmått ca 36x48 cm

Blekt

Tavelvagn 1

Sven Jonson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
4553973
750
4553968
700
4553972
700
4553968
650
4553967
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.