Ingegerd Mölller oljemålning

604121

INGEGERD MÖLLER (född 1928): Komposition, signerad och daterad I. Möller -50, olja på duk, ca 49x65 cm

Fack 46

Ingegerd Mölller oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4553803
4553787
1 400
4553254
1 300
4551857
4553253

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.