Oscar Törnå oljemålning

604114

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Vy över Zons, signerad och daterad Oscar Törnå September 1879, olja på duk, uppfodrad, ca 46x63 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oscar Törnå oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4553939
4552035
4543443

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.