Ulf Gripenholm färglitografi

604113

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition, signerad Ulf Gripenholm 1979, 30/210, färglitografi, bildmått ca 34x40 cm

Tavelvagn 1

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (16 bud)
4553643
1 300
4553641
4553639
4553638
4552986
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.