Albert Johansson färgetsning

604111

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, 34/90, färgetsning, bladmått ca 100x76 cm

Tavelvagn 1

Albert Johansson färgetsning
Budhistorik (17 bud)
4554541
4554506
4554489
4554505
4554489
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.