Albert Johansson färgetsning

604110

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), Komposition, signerad Albert Johansson, 84/90, färgetsning, bladmått ca 57x76 cm

Tavelvagn 1

Albert Johansson färgetsning
Budhistorik (25 bud)
4554642
1 800
4554641
1 700
4554639
1 600
4554637
4554638
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.