Torbjörn Calvero David Bowie

604109

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): David Bowie på Kungliga Tennishallen, pigmentprint, 2/25, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 2/25 1978, ca 59x79 cm

Pop/Rock, Konst

Rum 3

Torbjörn Calvero  David Bowie

Budhistorik (10 bud)
4553045
4553043
1 400
4553041
1 300
4552548
4550767

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.